11.01.2017

IDEALNE SELFIE / SKIN CARE EXPERT ALL DAY - FLOSLEK

Witajcie Kochani,
Dziś przybiegam do Was z podsumowaniem akcji portalu FACE&LOOK w którym jako jedna z dwudziestu pięciu polskich bloggerów miałam okazję przetestować nowości na polskim rynku  a mianowicie produkty z serii SKIN CARE EXPERT ALL - DAY  marki Floslek. Akcja zaskoczy\la mnie swoją pomysłowością bowiem oprócz testowego zestawu dla mnie, miałam możliwość zaproponowania testów swoim czytelniczkom. Marka zaoferowała każdemu z blogerów dwa sety kosmetyczne: DLA MATKI I CÓRKI lub BLISKICH PRZYJACIÓŁEK. 
Po szybkim naborze wyłoniłam dwie pary które zapoznały się z nowościami. Dziś pora przedstawi\c wyniki, przejdźmy więc do konkretów.

SKIN CARE EXPERT ALL - DAY  marki Floslek, face&look, bb, base, blurKa\zda z wybranek testowa\la dwa kosmetyki tzn. Mamy stosowały serum rozświetlające PEARLS oraz krem upiększający BLUR, córki natomiast zestaw składający się z serum rozświetlające PEARLS oraz bazę wygładzającą BASE.
My jako blogerzy  otrzymaliśmy pełny zestaw składający się z serum, kremu upiększającego, bazy wygładzającej oraz kremu BB.

O tym czym s\a  dane produkty oraz jak oceniła je pokaźna grupa odbiorców przeczytacie poniżej.

PEARLS - SERUM ROZŚWIETLAJĄCE
Wyobraźcie sobie luksusowy produkt dla nowoczesnych i dynamicznych kobiet. Kobiet wymagających które oczekują nagłych i spektakularnych efektów. Kobiet aktywnych które ze względu na swoją aktywność stale narażone są na negatywne działanie czynników zewnętrznych, takich jak: klimatyzacja, zanieczyszczenia atmosferyczne czy ogólny tryb życia. Serum staje na wysokości zadania dzięki nowatorskim Selfie effect technology™ . Formułę tą cechują precyzyjnie dobrane składniki które za sprawą magii zamknięto w niewielkich perełkach. Mieniące si\e kapsułki odpowiedzialne są za efekt odmłodzenia oraz spowolnienia oznak starzenia, dodatkowo posiadają kompleks długotrwale nawilżający Za sprawą stosowania serum skóra odzyskuje zdrowy, promienny wygląd i jedwabistą gładkość.

SKIN CARE EXPERT ALL - DAY  marki Floslek, face&look, bb, base, blur

W przeprowadzonych badaniach serum zyskało niesamowite wyniki. Mamy w 100% zachwyciły się designem opakowania córki natomiast w 98%.
82% mam i 85% c\orek było zadowolonych z nawilżenia i rozświetlenia skóry Ponownego zakupu dokonałoby, aż 80% mam oraz 74% córek.
BLUR - KREM UPIĘKSZAJĄCY
Produkt dla perfekcjonistek, kobiet oczekujących natychmiastowej poprawy wyglądu swej cery. W tym przypadku formuła Selfie effect technology™ wpływa na optyczną korekcję niedoskonałości niesamowicie wygładzając sprawiają, że skóra prezentuje się nieskazitelnie. Dzięki unikalnym składnikom aktywnym, krem głęboko nawilża, poprawia elastyczność i jędrność naskórka, wygładza drobne nierówności oraz zmarszczki. Cera promienieje, wygląda znacznie młodziej i zdrowiej.

SKIN CARE EXPERT ALL - DAY  marki Floslek, face&look, bb, base, blurBadanie wskazało zadowolenie u 94% ankietowanych, 96% uwiódł zapach, 87% zachwyciła konsystencja w efekcie końcowym 92% kobiet poleci ten produkt swoim przyjaciółkom a 85% deklaruje ponowny zakup owego kremu.

BASE -  BAZA WYGŁADZAJĄCA 
Produkt stworzony dla kobiet dążących do długotrwałego i nienagannego makijażu. Baza odpowiedzialna jest za wygładzenie oraz wyrównanie powierzchni skóry. Dobrze wypełnia zmarszczki a co za tym idzie kamufluję niedoskonałości i potęguje efekt nieskazitelnej cery. Skóra po aplikacji bazy matowieje, jest niesamowicie miękka i dobrze przygotowana pod następny krok- makijaż. 

SKIN CARE EXPERT ALL - DAY  marki Floslek, face&look, bb, base, blurBadanie wykazało zadowolenie u 94% kobiet stosujących bazę. 86% testujących po nałoźeniu bazy zaobserwowało  wydłużenie trwałości makijażu, dlatego też 92% poleci ten produkt znajomym a 79% zakupi go ponownie.
BB -  KREM MULTIFUNKCYJNY 
Rozwiązanie dla aktywnych kobiet które potrzebują szybkich, naturalnych ale i doskonałych rozwiązań makijażowych.
W tym przypadku formuła Selfie effect technology™ niezwykle szybko wtapia się w skórę, kamufluje niedoskonałości oraz przebarwienia czy zaczerwienienia. Kompleks Micro-MINERAL dobrze dopasowuje się do odcienia cery nadając jej piękny i równomierny koloryt. Krem długotrwale nawilża oraz wygładza skórę. produkt posiada filtr UV SPF 15.

SKIN CARE EXPERT ALL - DAY  marki Floslek, face&look, bb, base, blurBB trafił zaledwie do 25 osób -bloggerów, nie znam dokładnych wyników w tej grupie konsumentów ale u mnie niestety nie zyskał najwyższych not, ale nie wypada też źle. Zapach konsystencja bardzo na plus, stopień krycia delikatny, więc spiszę się raczej tylko u posiadaczek zdrowej, nieproblematycznej cery. Krem faktycznie wtapia się skórę i jeśli karnacja nie popada w skrajne jasne czy ciemne tony, jest w stanie poradzić sobie z wyrównaniem kolorytu.
Dla mnie odcień niestety zbyt mocno wpada w sycylijskie mandarynki, podarowałam go więc mamie która opala się na złote toffi i bardzo sobie go chwali :) 

SKIN CARE EXPERT ALL - DAY  marki Floslek, face&look, bb, base, blurPodsumowując testy własną skórą... największe wrażenie zrobiło na mnie serum rozświetlające oraz blur. Dwa produkty które dobrze współgrają i spełniają obietnice producenta. Prezentują się zachęcająco. Pachną doskonale, dobrze nawilżają i stanowią "zdrową" bazę pod nakładany później podkład. Co do bazy wygładzającej stoję na rozstaju dróg, kosmetyk doskonale wygładza, cera wygląda zdecydowanie lepiej - zdrowsza i gładsza ale w dotyku nie zastyga - w połączeniu z moimi podkładami delikatnie się lepi. Nie wiem czy ten efekt utrzymuje się tylko u mnie, ale muszę jeszcze nad nią popracować :)

Niezwykle cieszę się, że miałam okazję wziąć udział w akcji stosowania tych polskich kosmetyków.
Aha, jest to pierwsza taka akcja na moim blogu, ale nie ostatnia dlatego jeśli chcecie wziąć udział w kolejnych testach zapraszam do obserwacji mojego konta na facebooku. Fanpage Mazgoo pewnie przeprowadzi jeszcze podobną akcje testów ale z użyciem innych produktów.

Ściskam :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostawcie ślad po sobie, dzięki temu łatwiej będzie mi trafić na Wasze blogi :)
Pozdrawiam ciepło i zachęcam do obserwacji :)