30.04.2018

Śniadanie do łóżka!Śniadanie do łóżka, zastanawiam się ilu ludzi i jak często oddaje się tej podniosłej chwili i celebracji poranka.
Nie zamierzam tu szyć bajek z mchu i paproci, nie należę do osób które w łóżku spędzają większą część życia  które budzone zapachem kawy unoszą rzęsy i widzą od razu tęcze za oknem.
Mój poranek zazwyczaj zaczyna się o 4.35  jęk budzika informuje WSTAWAJ PIERDOLO bo spoznisz się na dyżur. Kawa pita jest najwcześniej o godz. 11, a rano mam jedynie chwilę aby wziąć prysznic i pomalować się po japońsku czyli jako-tako.

Oczywiście zdarzają się chwilę kiedy dzień wolnego pozwala mi wylegiwac się bezwstydnie i wtedy mój ukochany M. budzi mnie przed południem śniadaniem i jeszcze przez parę godzin leżymy oglądając ulubiony serial ale te sporadyczne dni zaznaczam wielkim czerwonym kółkiem w kalendarzu.

Daleko mi do modnej instagirl która wstawia o poranku leniwe selfie z łóżka. Można z tego żartować lub nie, ale czasem zazdroszczę tym ktorzy maja czas na takie uciechy... Poranek że zdrowym shakiem, bieganie, później prysznic, film i dopiero moment na wykok do pracy. Podziwiam i jeszcze raz podkreśle ZAZDROSZCZĘ.

Dzisiejszy wpis a właściwie haslo śniadanie do łóżka chce aby dla każdego a właściwie i dla mnie samej było pstryczkiem w nos i znakiem do zatrzymania się na moment  zwolnienia i spojrzenia na świat w może nie idealnym ale totalnym slow motion. Chwila do wyłączenia się z social mediów, dniem bez ciężkiej pracy i skupieniu się na samym sobie, spędzeniu czasu w sposób jaki najbardziej potrzebujemy. Domowe spa, a może blogostan w otoczeniu ludzi z którymi chcemy spędzać każdą wolną chwilę. Doceniamy te momenty, kolekcjonujmy proste chwilę i podnośmy ich range to tych najwyższych bo nic nie zastąpi nam wspomnień i chwil z ukochanymi osobami.

MYŚLĘ, że majówka to dobry czas na wprowadzenie dobrego lenistwa do naszego życia. Nie pozwólmy aby zabrakło w naszej codzienności pozytywnych drobnostek które tworzą nasze życie szczęśliwym :)
Musiałam to napisać, co złego to nie ja :)

Ściskam Was Kochani i życzę cudownego wypoczynku, niech moc będzie Wami 🖤
__________________
Wpis ten powstał w ramach blogersko/vlogerskiej akcji „Wyjątkowy rok”, w której udział biorą również inni twórcy internetowi, których listę znajdziecie poniżej. Zachęcam was do śledzenia ich stron aby zobaczyć o czym oni opowiedzą w swoich własnych rozwinięciach tematu lutego „made with love”. A TU znajdziecie linki do ich publikacji w tym temacie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostawcie ślad po sobie, dzięki temu łatwiej będzie mi trafić na Wasze blogi :)
Pozdrawiam ciepło i zachęcam do obserwacji :)