5.07.2019

APACZE, HYBRYDY I KWIATY czyli #SummerChallengeByBlogger!


Już od paru d dni zbieram się do napisania Wam o chełmskim evencie Summer Challenge By Blogger. Organizatorkami były trzy znane mi dobrze kobietki Klaudia Klejn, Marta Łopacka oraz Karolina Kwietniewska. Dziewczyny zaprosiły nas  do lokalu  McKenzee który swoim designem przywoływał klimat rodem z dawnego westernu. Ławki w stylu dyliżansów, siodła na poręczach, pióropusze, małe tipi dla dzieciaków oraz modele pociągów sprawiły, że serio poczułam się jak na dzikim zachodzie, całość dopełniało menu w którym potrawy i napoje również wpisywały się w kanon całego zamysłu owej miejscówki. Serio pozytywne doświadczenie:)
Spotkanie podzielone było na trzy części. 


 
    PIERWSZA -  MANICURE - POKAZ ZDOBIEŃ 
Prowadziła ją zdolna i niezwykle sympatyczna MONIKA MIELNICZUK, mistrzyni która może pochwalić się nie jednym wielkim tytułem w dziedzinie mani zdradziła przed nami swoje sekrety na temat zdobień, sprzętu czy nawet samych lakierów. Już teraz wiem na co zwracać uwagę aby wybrać lakier najmniej szkodliwy itp. Moniak zaskoczyła mnie swoim profesjonalizmem a jednocześnie faktem, że nie pracuje na jednej marce, nigdy też nie powiela swoich zdobień - może zrobić coś w tym stylu ale nigdy nie tworzy "obrazu" 1:1, gdyż nie chce się zamykać tylko stale rozwijać - ARTYSTKA! Wiecie, że nie przepadam u siebie za zdobieniami, nie wyobrażam sobie nosić paznokci mocno "ubranych", im jestem starsza tym bardziej lubię minimalizm zarówno w mani, makijażu, szafie jak i domu... (cholera wychodzi na to, że na starość odgracam się z dotychczasowego życia :D ) ale nie o tym... Podziwiam i cenie za precyzję, a z pokazu wyciągnęłam mnóstwo informacji które są dla mnie istotne na poziomie mojego zapotrzebowania, np. co matowi bardziej paznokcie, co sprawia, że top się gorzej trzyma itp... Ogromnie się cieszę, że poznałam Monikę bo to kopalnia wiedzy :)

DRUGA CZĘŚĆ - WYKONYWANIE WIANKÓW
Uwielbiam kreatywne zadania i wszelkie prace manualne, więc stworzenie wianka było dla mnie czymś gdzie mogłam się zmierzyć sama ze sobą a mieć przy tym ogrom frajdy. Stworzyłam jeden wianek w stylu totalnego sielankowego boho a, że upletłam go dosyć szybko to wzięłam się również 
za drugi wianek, zostało mnóstwo "resztek" którymi nie były zainteresowane dziewczyny i upletłam z nich drugi chyba jeszcze bardziej okazały od tego ktory zrobiłam na samym poczatku. 


Wianki splatałysmy ze sztucznych kwiatów które udundowała kwiaciarnia Bomm.pl. Jestem ogromnie zszokowana ponieważ, nie przepadam za sztucznymi kwiatami bo wyglądają słabo, natomiast te mnie zachwyciły, bardzo dobra jakość!!! Płatki jak i liście barwione tak, że niesamowicie przypominają kwiaty naturalne, miękki materiał, odcienie szlachetne - dla mnie petarda! Zdecydowanie pomyślę, o zakupach u nich.

Niesamowicie przypadły mi te warsztaty do gustu, każda z nas stworzyła swój unikatowy wianek, dzięki nim mogłyśmy wyrazić siebie, pokazać  jakie jesteśmy, co lubimy i jaka siła w nas drzemie. Każda inna, każda piękna i niesamowita a przy tym ogrom radości i świetnej zabawy :)

TRZECIA CZĘŚĆ- LICYTACJA
Jakoś to zakorzeniłyśmy i w sumie to od naszych lubelskich spotkań wyszła inicjatywa akcji charytatywnych  które widzę z czasem i sporadycznie pojawiają się też w innych częściach Polski. 
Tym razem licytowałyśmy produkty a cały dochód z licytacji został przekazany dla małej Lidki która obciążona jest tak wielką liczbą schorzeń, jedna choroba zostaje w mare opanowana i zdiagnozowana po czym przypadkiem pojawia się kolejny problem i tak jest co chwilę..., aż głos mi się łamie kiedy o tym myślę. Problemów jest wiele, więc każdy  grosz przyda się zarówno na rehabilitacje jak i kosztowne leki. Udało nam się zebrać prawie tysiąc złotych! Kwota 950zł została przekazana rodzicom Lidki! 


A oto wszystkie uczestniczki spotkania:

Organizatorki: Klaudia Czarnulkaa/ Marta Kicia Makeup Art/ Karolina PitbajKa

Uczestniczki: Agnieszka Kosmetycznyfronesis/ Dianka Dajanalogist/ Irmina Inka.zmaluje/ Emilia Szafazapachow / Magda The Women Life /Milena Make Life Perfect /Iwona Eteryczny Świat/ Gosia Esy, floresy fantasmagorie/ Ewa Piekna Sprawa /Sylwia Czerwone Usta no i wiadomo JA :D


Marki które ufundowały upominki dla uczestniczek:
Firmy które postanowiły wspomóc licytację na rzecz chorej Lidki:


Dziękuje Organizatorkom za zaproszenie, cudnie spędzone popołudnie i możliwość udziału w tym wspaniałym wydarzeniu. Znowu poprzeczka została podniesiona wysoko co mnie mega cieszy bo dzięki temu nasze lubelskie spotkania stale są na najwyższym poziomie :) Wzajemnie motywujemy się do robienia czegoś na 200% Gratuluje dziewczyny! Jesteście niesamowite! Co myślicie o takich kreatywnych spotkaniach?

Ściskam 
Madzialena <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostawcie ślad po sobie, dzięki temu łatwiej będzie mi trafić na Wasze blogi :)
Pozdrawiam ciepło i zachęcam do obserwacji :)