31.12.2016

GWIAZDKOWA PACZKA ELITY-BLOGERSKIE MIKOŁAJKI/2016

Witajcie Kochani
Święta za nami, za parę godzin pożegnamy 2016 i przywitany nowy, mam nadzieję lepszy rok. Zanim to jednak nastąpi pora podsumować "Gwiazdkową Paczkę Elity" czyli bloggerskie mikołajki.  Jako miłośniczka zimy, świąt i wszystkiego co z nimi związane, postanowiłam zaczarować magicznym pyłkiem członków grupy "Elita - Blogi urodowe" i rozbudzić w nich ducha świąt gwiazdkową paczką. Odzew był spory więc jako admin grupy szybko podjęłam się przygotowaniami do "świątecznej" akcji. 


NA CZYM POLEGAŁA ZABAWA ? 

Każdy z uczestników przygotował list w którym w drobny sposób nakreślił swojej "wylosowanej" aktualne potrzeby, a jednocześnie dał się poznać z innej nie do końca kosmetycznej strony. Oczywiście jako główna dowodząca i pomocnica "Gwiazdki" losowałam a następnie dostarczałam poszczególnym osobom właściwe listy i adresy. Każdy uczestnik mocno zaangażował się w to wydarzenie, podpowiadał, sugerował i dzielił się swoimi pomysłami na przygotowanie boxów. Z wielkim uznaniem i podziwem podglądałam Wasze prace  i nie ukrywam zaangażowanie z jakim się spotkałam przeszło moje oczekiwania :). Każdy dołożył wszelkich starań aby prezenty trafiły do adresatów na czas i znalazły miejsce pod docelową choinką. 

Jako"organizator" byłam jedyną osobą która znała nadawcę swojego świątecznego upominku. Inni uczestnicy mieli totalną niespodziankę i z tego co wiem, nawet do dzisiaj nie każdy jest świadom od kogo otrzymał paczuszkę :) 
Mój prezent dotarł na czas i rozczulił mnie totalnie! Dziękuje makelifeperfect za tak wspaniałą niespodziankę !

Ideą  GPE była chęć rozbudzenia w sobie dziecięcego pierwiastka, przeżycia świąt Bożego Narodzenia na nowo a także co najważniejsze poznania się bliżej :) Mam nadzieję, że udało mi się to spełnić w drobnym stopniu i każdy z Was uśmiechnął się do zawartości swojego prezentu.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział, za wspaniałe listy, pomysłowość, duże serducha, ciepło i radochę którą nieśliście w trakcie trwania akcji.
Niech moc będzie z Wami, Waszą, a właściwie naszą magiczną i przypadkową 24 osobową ekipą :) 
** *Wpisując na instagramie i facebooku #GwiazdkowaPaczkaElity macie możliwość obejrzeć zawartość paczuszek innych uczestników zabawy :)


Ściskam, całuję i życzę wszystkim najwspanialszego 2017 Roku :*

 ______________________________________________________________________

BONUS. Wiele osób pyta mnie o namiary na firmę w której zamówiłam sprawdzone, spersonalizowane prezenty dla najbliższych. Całe zamówienie pochodziło ze sklepu E-PREZENTY Zdecydowałam się na kilka upominków ale szczególne uznanie  wśród najbliższych zyskał dodatek  do prezentu dla rodziców a mianowicie koszyk zawierający  grube ręczniki z "moim" haftem oraz dwie filiżanki z "własnym" tekstem. Filiżanki wykonane są solidnie, prezentują się okazale a same ręczniki są duże, mięsiste i bardzo chłonne. Nie chce się teraz tu rozpisywać na ten temat ale wiem, że byliście zainteresowani, jak opis produktu ma się do stanu faktycznego dlatego oznajmiam - jest dokładnie tak jak  opisano na stronie. Nadruk solidny, haft dokładny - jakość zdecydowanie na 5. Poniżej wrzucam kilka zdjęć a zainteresowanych zapraszam tutaj.
Dla mnie naprawdę świetna jakość ! Dlatego zdecydowanie polecam ten zestaw :)  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostawcie ślad po sobie, dzięki temu łatwiej będzie mi trafić na Wasze blogi :)
Pozdrawiam ciepło i zachęcam do obserwacji :)