18.02.2018

BLOGERKI CHARYTATYWNIE ! POMAGAMY ZWIERZAKOM


Wczoraj miałam okazję brać udział w "Zimowym spotkaniu blogerek". Spotkałyśmy się w samo południe i mimo, iż nazwa lokalu wskazywała Lwów to jednak nawigacja Google  trafnie zameldowała nas w mieście Chełm. 


W evencie wzięło udział dwanaście fantastycznych dziewczyn oraz pokaźne grono sponsorów którzy postanowili przyłączyć się do licytacji - tym razem na rzecz zwierzaków a konkretniej  na  Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt.  Fantów była ogromna ilość a my z pełnym zaangażowaniem walczyłyśmy o łupy. Licytacja przebiegła sprawnie i zakończyła się zbiorem pokaźnej sumki bo prawie blisko  1400zł. Gotówka pomoże głównie bezdomnym, porzuconym zwierzakom ale również tym  które zostały odebrane z interwencji. Nie jest to nasza pierwsza a już bodajże trzecia zbiórka na rzecz Stowarzyszenia. Jeśli jest okazja trzeba nieść pomoc :)
Były również firmy które przekazały upominki do testów dla wszystkich uczestniczek: Constance Carroll, Basilur, Neauty Minerals, Bandi, EkoZuzu.pl, Kosmetyki Anwen, OFiga!, Esent, Elfa Pharm, Noble Health, Aflofarm, She Foot, Nanshy.


W spotkaniu wzięły udział:

  • no i ja :) 


Na koniec pragnę serdecznie podziękować Organizatorkom za możliwość wzięcia udziału w evencie a także wszystkim firmom które postanowiły nieść pomoc poszkodowanym zwierzakom. W takim towarzystwie czas płynie nieubłaganie szybko, liczę na to, że nie długo spotkamy się w Lublinie na kawie lub kubeczku herbaty ;)

Jutro pokażę Wam  moje fanty ze spotkania  oraz to co udało mi się zlicytować :) 

Ściskam ♥ 

______________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostawcie ślad po sobie, dzięki temu łatwiej będzie mi trafić na Wasze blogi :)
Pozdrawiam ciepło i zachęcam do obserwacji :)