24.10.2019

SPOTKANIE W BRAMIE/ #ZLS2019


20.10.2019r. w samo południe 16 czarodziejek zawitało do lubartowskiej restauracji W BRAMIE aby złączyć swoje siły i wesprzeć charytatywnie Łukasza który potrzebuje gotówki na leczenie i rehabilitacje. Organizatorkami tego całego zamieszania są dwie wspaniałe dziewczyny Aleksandra Urban (@malowane.oczy) oraz Sylwia Lewczuk (@czerwonousta). Dziewczyny oprócz pokaźnej grupy blogerek zaangażowały całą armie firm które postanowiły przyłączyć się do wydarzenia i przekazać swoje produkty na licytację. 
Czarodziejki o których mowa to:

Do patronatu spotkania a także licytacji dołączyły marki:
Dzięki wyżej wymienionym markom udało się zebrać blisko  1300zł na rehabilitację Łukasza Salitry.  Link do zbiórki tutaj: https://pomagam.pl/lukaszsalitra.

W tym roku na Zlocie trochę zaniemogłam zdrowotnie, temperatura ponad 38stopni nie ułatwiała ale nie wyobrażałam sobie aby nie dotrzeć na spotkanie. Chciałam zobaczyć te wspaniałe kobietki z którymi nie widziałam się na żywo od tak dawna. Ekipa była jak zwykle cudna, a uśmiechy nie schodziły z naszych twarzy. Działałam w slowmotion ale przynajmniej udało mi się zrobić trochę zdjęć ze spotkania :) Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować  Oli i Sylwii za zaproszenie oraz markom które wsparły owe spotkanie :)

Na zakończenie spójrzcie jakie piękne przypinki otrzymałyśmy od organizatorek :) Moja już została wpięta w jeansową kurtałkę, będę ją nosić z przyjemnością :)


O upominkach wspomnę Wam na dniach w poście z nowościami :) Ściskam i życzę Wam pięknego dnia :*

2 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia 😍 zrobiłaś z nich genialne kolaze ❤ dziękujemy że mimo gorączki byłaś tam z nami 😘🥰

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniałe spotkanie, no i piękna inicjatywa :)

    OdpowiedzUsuń

Zostawcie ślad po sobie, dzięki temu łatwiej będzie mi trafić na Wasze blogi :)
Pozdrawiam ciepło i zachęcam do obserwacji :)